ZABAWA W CHOWANEGO (2020) - cały film braci Sekielskich (napisy PL)

67 887
3 444
 
Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. Tylko taki model finansowania zapewnia nam, twórcom, pełną niezależność. Teraz pracujemy nad kolejnymi ważnymi filmami dokumentalnymi o aferach SKOK oraz roli Jana Pawła II w tuszowaniu przypadków przestępstw duchownych.
Prosimy nas wesprzeć darowiznami na konto:
Kombinat Medialny Sp. z o.o.
nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002
tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny
Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA
Paypal: m.sekielski@gmail.com
patronite.pl/sekielski
Dziękujemy!
Tomasz Sekielski, Marek Sekielski
W sprawie wykorzystania fragmentów filmu prosimy o kontakt: m.sekielski@gmail.com

FB: facebook.com/Sekielski/

TT: @sekielski
Film & animatie
Looptijd: 1:27:02

Reacties

MJChannel
MJChannel - Uur geleden
Czy ktoś wie - czy są jakieś reperkusje kościelne po tym filmie dla Janiaka za krycie pedofilii? Czy dalej spokojnie grzeje swój tron?
Elektryczny pastuch
Elektryczny pastuch - 3 uur geleden
Może tak panie Sekielski coś o pedofilii wśród aktorów,nauczycieli, muzułmanów, tu się boimy prawda? Tylko nagonka na kościół a żeby tylko się pozbyć pisiorów. Rzygać się chce!
Magdalena Dragan
Magdalena Dragan - 3 uur geleden
Ktoś wie co się teraz dzieje z tym księdzem, któremu dzieci zlizywały bitą śmietanę z kolan, bodajże w 2013?
Gerhard Burger
Gerhard Burger - 4 uur geleden
Followed here from the front page of the website from austrian television (ORF). Guess that will create some views. (Only writing as an atheistic news reader, no victim in any way. Did visit church very seldom and my catholic connections were nice. )
Helena Czekanska
Helena Czekanska - 8 uur geleden
MARYJO BEZ GRZECHU POCZETA ??? A TO COOOOOO ? JEZUS BYL POCZETY BEZ GRZECHU CZYLI ZAPLODNIONY PRZEZ UFO !!!!!
Kapsa Kapsik
Kapsa Kapsik - Uur geleden
Mówia ze to jest cud. A nie jest nic prostszego niż zaakceptować naturę. Istnieje kochanie się męża i żony, które jest czyste, nie jest to grzech, jeżeli jest miłość między nimi. Owszem, Jezus został poczęty normalną drogą, jak każdy. Całe Jego życie podlegało normalnym procesom biologicznym( jeść, pić, oddychać, spać, szusiać etc), dla czego by akurat poczęcie mialo byc inne.?? Dla tego, że zboczeńcy z kościoła nie potrafią sobie wyobrażyć, że mąż i żona mogą zlączyć się i biologicznie a zarazem wewnętrznię, calym sercem, calą duszą w prawdziwej miłośći.? Śmierć rowniesz nie moglą wypaczać normal. Kazdy z nas by zmarł po takich torturach, a zmartwychwstanie wykluczają prawa biologi.
Ryszard Golec
Ryszard Golec - 10 uur geleden
Lykacie ludzie ,zachowujecie sie jak marionetki ,wykorzystujecie swa swiadomosc w pelni niczym ptak, glupcy sie nierodza słupków sie twozy, jestescie malutcy mentalnie
Szalony Biały Wilk
Szalony Biały Wilk - 12 uur geleden
Publiczna kastracja emitowana przez wszystkie możliwe media... Oczywiscie bez znieczulenia
ZWIĄZEK KOMUNISTÓW POLSKICH
A PÓŹNIEJ PUBLICZNE SPALENIE NA STOSIE
Teresa Stepanowicz
Teresa Stepanowicz - 13 uur geleden
Który już raz z kolei ja słyszę te wszystkie zapewnienia: zero tolerancji, uczynimy wszystko, współczujemy ofiarom itd,itd.I co? I g...o!Jedna wielka ściema. Proceder jak trwał tak trwa i wszyscy są właściwie zadowoleni. Oprócz pokrzywdzonych oczywiście.Jest to karygodne i po prostu nie mieści się w głowie.Nie ma na to kary,nie ma sądu,nie ma żadnej odpowiedzialności tej przestępczej organizacji,jaką jest kościół!
andżelika pieróg
andżelika pieróg - 13 uur geleden
Ciekawe jak by u nas zlecić prawdziwe śledztwo że podsłuchuja. W szczególności mnie w. Ośno lubuskie. A nie wariata z kogoś zrobić
Piotrek
Piotrek - 13 uur geleden
Zrobcie tez film o pedofili w rodzinach LGBT , to tez moze byc ciekawe.
Alexandraibasta
Alexandraibasta - 16 uur geleden
Janik ma diabelski wzrok..
Dark Angel
Dark Angel - 17 uur geleden
To jest jawna kpina !! Jak można powiedzieć, że do gwałcenia bezbronnego dziecka podkusił go szatan ?! Czy on siebie słyszy? K****, obrona typu " sam byłem molestowany, to wiem jak to jest" SERIO ?!?! To daje prawo do "przekazywania" tego bólu i cierpienia innym ? To jest uraz na całe życie.
Ten film jest doskonały ! Pokazuje jak działa prawo w takich sprawach, jak wiele osób mówiło, człowiek nie będąc księdzem zostaje aresztowany za takie sprawy w przeciągu kilku dni, a może i nawet godzin, ale ONI wykorzystują to, że osoby, które odważyły się o tym mówić są już dorosłymi ludzi i za kilka lat sprawa ulegnie przedawnieniu (kolejna kpina w polskim prawie) więc przeciągają to tylko po to żeby sprawa się nie odbyła, a oni będą mogli dalej chodzić bezkarni.
Alexandraibasta
Alexandraibasta - 18 uur geleden
Ten w okularkach jakoś dziwnie, sztucznie płacze. Przymusowe granie na emocjach?
Życie na 4 Łapy
Życie na 4 Łapy - 18 uur geleden
Problem sięga głębiej i dotyczy związku państwa polskiego z kościołem katolickim, a raczej jego wasalczej pozycji względem drugiego. Dlatego też sprawy te, nie są wyjaśniane i trudno jest doprowadzić do osądzenia i ukarania winnych, a co za tym idzie do zadośćuczynienia dla ofiar. Często używa się stwierdzenia państwo w państwie - tutaj raczej pasowałoby określenie państwo na tacy.
Renata Kowalska
Renata Kowalska - 19 uur geleden
Ten ksiądz niech powie na ambonie ze gwałcili dziecko!!! A nie bzdury gada
Renata Kowalska
Renata Kowalska - 19 uur geleden
Gwałcili dzieci i są ukrywani a potem znowu są dopuszczani do pracy z dziećmi super!!! Żenada patologia🤮🤮🤮🤮👏
Renata Kowalska
Renata Kowalska - 19 uur geleden
Kara więzienia i tyle... Anie zamiatane pod dywan bydlaki!!!!
Renata Kowalska
Renata Kowalska - 19 uur geleden
I Ci zwyrodnialec są w kościele i uczą ludzi jak żyć 🤮🤮🤮prowadzą msze są blisko Boga a na zapleczu gwalca dzieci!!!! Jak para jest bez ślubu a ma dziecko to o normalnym chrzcie zapimnij bo to grzech!!!! Ale oni dzieci gwałcić latami to mogą to już nie grzech to pokusa!!!! Dlatego ja nie chodzę do kościoła w Boga wierzę i modle się do Niego i spowiadam a nie pedofilom!!!!! Kara śmierci!!!
Iza Sobota
Iza Sobota - Dag geleden
Po co gadać z księdzem, lepiej mu spuścić solidny łomot za krzywdy doznane w dzieciństwie,oko za oko. Po cichu go obić i udawać że nic się nie stało...
Ewelina Ewelina
Ewelina Ewelina - Dag geleden
Dlaczego Ci biedni ludzie ze zrytą psycha na całe życie muszą tak cierpieć?? Księża są tak podli i tak się potrafią zachowywać, że Szok!! Mam dość, jak widzę cierpienie tych biednych ludzi ale kocham filmy Sekielskich i oglądam ❗🙂👍
Maria Jasińska
Maria Jasińska - Dag geleden
A kiedy będzie pan miał odwagę zrobić najważniejszy dokument dla współczesnych Polaków - dotyczący ojców założycieli TVN , źródeł finansowania tej ogromnej inwestycji i czy były to miliony wyprowadzane z FOZZ? Stacja ta(pierwotnie nawet bardziej niż sami politycy) wspierana przez obcy kapitał, ale i Gazeta Wyborcza, dziennikarze i celebryci tzw. resortowe dzieci, rozkręciła przemysł pogardy najpierw wobec Lecha Kaczyńskiego, później Jego brata i ich formacji .To ośmieszanie, poniżanie , szkalowanie Kaczyńskich, Macierewicza i innych miało na celu dyskredytację tych ludzi w oczach Polaków, by partie polityczne przez nich stworzone nigdy nie doszły do władzy. Rządy tych ludzi naruszyłyby potężne interesy, kręcenie lodów nie tylko na szpitalach, ale na wszystkich sektorach gospodarki. Wyprzedaż majątku narodowego miała przecież miejsce na niespotykaną skalę. co doprowadziło do ogromnego bezrobocia, masowej emigracji. Nasza transformacja znaczona jest szubienicami. Dziś nasze społeczeństwo jest tak podzielone , że stoimy niemal u progu wojny domowej.
Dom P
Dom P - 15 uur geleden
wszyscy politycy zbiora niedlugo swoje plony..................zaplaca glowami
Cat-rin
Cat-rin - Dag geleden
Diably 🤮
bouytt guyt
bouytt guyt - Dag geleden
sie zgłasza na policje i prokurature!
Janko Bujnovsky
Janko Bujnovsky - Dag geleden
same shit at
Slovakia
Volenti non fit injuria
Volenti non fit injuria - Dag geleden
Był perfekcyjny, bo robił to już nie pierwszy raz!
bouytt guyt
bouytt guyt - Dag geleden
0 sprawiedliwości w tym kraju może za niedługo to się zmieni (oby)
Ela Ixsinska
Ela Ixsinska - Dag geleden
Po co ta czcza dyskusja Trzeba wprowadzić rozdział państwa od kościoła i to jest jedyne lekarstwo na tych pasibrzuchów. Niech sobie chodzą na panienki. Ja od 10 roku życia mam poglądy ateistyczne ale trzeba było słuchać rodziców Jestem sobą od 13 roku życia chciałam dokonać apostazji ale kościół chce tyle kasy że nie było mnie na to stać a i tak zapewne moje dokumenty jako katoliczki nadal w księgach kościelnych by figurowały co wielu kolegów koleżanek nawet zdołało to sprawdzić Aż tak bystrzy to oni nie są Są tylko bardzo pewni siebie bo mają rząd za sobą. Kto pomoże mi dokonać apostazji która w dzisiejszych czasach jest nie do załatwienia ? Dlaczego ? Obalony by został mit iż Polska jest w 90 procentach krajem katolickim Wedla mojej wiedzy jak by było 50 procent katolików takich prawdziwych w Polsce to i tak moje obliczenia są zawyżone. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych
Miner A6
Miner A6 - Dag geleden
Astaghfirullah
Adria Anna
Adria Anna - Dag geleden
Okropne
Vyt Autas
Vyt Autas - 2 dagen geleden
Congratulations to our Polish neighbours for having the courage to do this thing. It's time to finally touch the untouchables.
Dawid Dąbrowski
Dawid Dąbrowski - 2 dagen geleden
Dobry dokument, lecz i tak nadal wiele osób twierdzi że problmu nie ma!
Sve Dok
Sve Dok - 2 dagen geleden
Ďakujem autorom za zverejnenie neospravedlniteľných činov kňazov, ďakujem tým, čo našli v sebe silu o tom rozprávať a prosím tých, čo prechádzajú životom s rovnakým osudom, aby nemlčali. Takáto amorálna cirkev je pre slušných ľudí hrozbou, ktorú je potrebné zastaviť!!! Nie len v Poľsku.
Mateusz Str
Mateusz Str - 2 dagen geleden
szacunek
vip.kacper18
vip.kacper18 - 2 dagen geleden
Jest dobre rozwiązanie aby nie dopuścić więcej do krzywdzenia dzieci czy kogokolwiek przez tych pseudo księży. Mówi się że aby zostać księdzem trzeba mieć powołanie więc można śmiało wprowadzić sterylizację taką aby nie byli w stanie odczuwać popędu seksualnego. Wtedy ich kapłaństwo odbywało by się z czystej wiary bo przecież dlaczego księża mieliby być temu przeciwni jak penis w kaplanstwie nie jest im potrzebny.
Obawiam się tylko że wtedy nie byłoby powolan.
Edyta Posnik
Edyta Posnik - 2 dagen geleden
I żaden klecha nie poazedł za to siedzieć
czarkowsky
czarkowsky - 2 dagen geleden
Pedofilia powinna być bezwzględnie karana, tylko że jeśli popiera się swobodę seksualną, którą otwarcie, publicznie popierają autorzy filmu, to właśnie popierają takie zboczenia.
I po drugie, jeśli ojciec tych chłopaków wiedział o skłonnościach księdza, to znaczy, że dał ciche przyzwolenie na to co się wydarzyło.
tgstudio85
tgstudio85 - 2 dagen geleden
Możesz przedstawić wypowiedz Siekielskiego, gdzie mówi iż popiera swobodę seksualną?
Natalia Ushkalova
Natalia Ushkalova - 2 dagen geleden
Dzięki za pracę! Czy będą napisy w języku rosyjskim?
KGK83 KGK83
KGK83 KGK83 - 2 dagen geleden
Wlasnie w taki sposob kosciol sam sie unicestwia
Radosław wiks
Radosław wiks - 3 dagen geleden
Polecam materiał Wojciecha Sumlinskiego pt.Tabu. O czym nie mówi Tomasz Sekielski.bardzo ciekawy,w skrócie sp.ksiadz Jankowski miał romans z człowiekiem który jest bardzo daleko od kościoła katolickiego, natomiast jest bardzo bliski z człowiekiem który sympatyzuje Tomasz sekielskim. Jest to wiedza majora Budzynskiego.Autorzy przekazali tą wiedzę sekielskim i chcą rozwinąć temat dalej ale do tej pory cisza....o czym to świadczy???
Radosław wiks
Radosław wiks - 16 uur geleden
@Tantum Quantum jesteś lemingiem
Tantum Quantum
Tantum Quantum - 2 dagen geleden
O braku zaufania do panów Sumlinskiego i Budzyńskiego?
Los leseros 0007
Los leseros 0007 - 3 dagen geleden
Mam zamiar wziąść ślub kościelny.Czy jest sens? Mam wątpliwości.Wiem że nie kazdy ksiądz to pedofil,ale zaczynam nienawidzieć instytucji kk.W Boga wierzę. Co myślicie?
tgstudio85
tgstudio85 - 2 dagen geleden
Daj sobie spokój. Wiara w bóstwa nic nie daje. Jeżeli by być dobrym i pomagać bliźnim potrzebujesz wiary w to iż czeka cię po śmierci nagroda, i boisz się kary w postaci piekła to wcale nie jesteś dobry, tylko udajesz takiego.
Arn Markus Gorliwość o Dom Twój Panie rozpala mnie
Przed laty, gdy pisałem do Nuncjatury Apostolskiej w Polsce, później do Konsylium Papieskiego w Rzymie, z zapytaniem odnośnie wątpliwości, co do przebiegu jednej z formacji religijnych w diecezji, której dotyczy materiał, nikt nie ruszył nawet przysłowiowego tyłka, ani nie kiwnął nawet palcem, aby się zainteresować, co się dzieje. Jakiś czas później, gdy powiesił się jeden z alumnów w seminarium duchownym, kapituła diecezji była tak obrotną, że prokuratura umorzyła postępowanie, najprawdopodobniej na etapie sprawdzającego, bez wszczynania czynności dochodzeniowych nawet (nie drążyłem tematu bardziej, więc dokładnie nie wiem). Przy czym z denata zrobiono wiariata (czytaj: standardowa procedura w Kościele w niewygodnych przypadkach). Ktoś w końcu uchylił rąbka prawdy, nie tylko o kaliskiej diecezji. Bardzo dziękujemy za ten materiał, i za Waszą pracę. Bóg zapłać!
jakub Gwiżdż
jakub Gwiżdż - 3 dagen geleden
0 sprawiedliwości w tym kraju może za niedługo to się zmieni (oby)
Aga Hwr
Aga Hwr - Dag geleden
@soiung toiue wolę pieklo w takim wypadku. Gdyby oczywiście istniało, co jest wielce nieprawdopodobne
colly
colly - 2 dagen geleden
soiung toiue XD?
soiung toiue
soiung toiue - 3 dagen geleden
ten ksiadz pojdzie do nieba a w wy wszyscy lewacy i krytykujacy do piekla Amen
Borys Szafrankowski
Borys Szafrankowski - 3 dagen geleden
Mają odwagę żeby o tym przed kamerami rozmawiać
Dwight Threepersons
Dwight Threepersons - 3 dagen geleden
Gentlemen, I want to thank you and your team for telling this story to the world. Here in America, this is an endemic problem that is just as intransigent as in Poland. Keep up the good work.
Aga Hwr
Aga Hwr - Dag geleden
@soiung toiue widać masz w tym doświadczenie, często bywasz?
soiung toiue
soiung toiue - 3 dagen geleden
ale po co chodzita do ksiezy? wiadomo ze dlatego ze was swedzi.
goha pimpek28
goha pimpek28 - 3 dagen geleden
CO TO ZNACZY ???///SPRAWA PRZEDAWNIŁA SIĘ/// I WŁAŚNIE TU JEST CAŁY DRAMAT!!!!!!!!!!!.
Pauldom D
Pauldom D - 3 dagen geleden
Myślę, że jeszcze sporo czasu musi upłynąć, może dwa pokolenie aby coś się zmieniło. Mentalność większości Polaków jest staroświecka, nadal wierzą w zabobony, Myślą że jak coś złego powiedzą na księdza to spotka ich kara boska.
Dezyderiusz Bzita
Dezyderiusz Bzita - 3 dagen geleden
Starsze chłopak jak można oskarżać księdza
Aga Hwr
Aga Hwr - Dag geleden
A dlaczego nie można? Skro zawinił, niech odpowiada zgodnie z prawem
Marcin S
Marcin S - 3 dagen geleden
mnie to ta siostra z tą reakcją rozwaliła DRAMAT
Magda Namietna
Magda Namietna - 3 dagen geleden
Czarna mafia rzadzi tym światem razem z politykami
tgstudio85
tgstudio85 - 2 dagen geleden
Ich rządy chylą się ku końcowi. To nie czasy Średniowiecza, gdzie Kler miał praktycznie nieograniczoną władzę.
Magda Namietna
Magda Namietna - 3 dagen geleden
To już nie jest ksiądz a przestępca , zwyrol
Zabrać sutanne i do pierdla wspwieźniowe się nim dokladnie zajmą
A tak wgl wiadomo czarna mafia rzadzi tym ś
Magda Namietna
Magda Namietna - 20 uur geleden
Tak uważają się nie wiadomo za kogo a to wilki w ludzkiej skórze
tgstudio85
tgstudio85 - 2 dagen geleden
To jak najbardziej ksiądz-przestępca, nie rozdzielaj tego. Księża zrobili z siebie półbogów, dlatego tyle lat nigdy nie wyszły na jaw ich zboczenia, bo ludzie się bali.
Paulina Ma
Paulina Ma - 3 dagen geleden
Jest mi cholernie smutno, ze nie ma sprawiedliwosci wobec ofiar... a Hajdasz to taka łajza... mam nadzieje,ze w kolejnym wcieleniu...przyjdzie sprawiedliwosc...
Rock girl
Rock girl - 3 dagen geleden
Dlaczego księża się tłumaczą że to są skłonności homoseksualne. Nie są, to są skłonności pedofilów. Dlaczego Ci ludzie nie lądują za kratkami z wyrokim dożywocia?
tgstudio85
tgstudio85 - 3 dagen geleden
Dlaczego? Proste, bo chcą zgonić winę na inną grupę, by nikt nie kojarzył Kościoła z siedliskiem pedofilii jakim jest.
Kyelie Rogers
Kyelie Rogers - 3 dagen geleden
Kocham dzieci
IBIBIBI BIBI
IBIBIBI BIBI - 3 dagen geleden
Dziekuję w imieniu mojej rodziny za ten film, brawo, kawał dobrej i cięzkiej pracy!!!!!
Rock girl
Rock girl - 3 dagen geleden
Odzierz ochronna - sutanna.
Pop Mouse
Pop Mouse - 3 dagen geleden
No noo.... widzę, że byłe "gwiazdy tefałenu" zaczęły się zajmować zbiórkami i ogólnie żebraniem na sieci. Widać wreszcie się ogarnęli jakie trendy kasę przynoszą. Swoją drogą każdy kto GDZIEKOLWIEK wpłaca choć złamany grosz widząc te żenujące texty o darowiznach i błaganiach wpłat na już momentalnie i bezczelnie podawany nr konta bankowego jest najpewniej wart przysłowia "wart Pac pałaca...". Siedem milionów odsłon a ci o PLN'y błagają... Zróbcie sobie target i widzów z czasem. Ad sensa ogarnijcie jak każdy startujący na YT i podpisujcie sobie korzystne programy partnerskie a nie od razu do żebrania przechodzicie. Albo zacznijcie mniej żreć (to dopiero będą realne oszczędności). Jak już tak się wczuwacie w to "dziennikarstwo śledcze" to następnym sugerowanym krokiem powinno być właśnie rozpracowywanie całych przestępczych sieci już niemal zajmujących się właśnie głównie "wyłudzaniem na You Tube". Zapewniam, że są to często gigantyczne pieniądze i co weselsze - w ten specyficzny sposób dzielone, nazywane i wpłacane praktycznie omijają wszystkie skarbówki. Więc niejako każdy Kowalski z dobrego serca chcąc pomagać takim nierobom strzela sobie nijako w stopę... przez udo. Powodzenia w nowych formach "dziennikarstwa" jak widać łączonym już bez ogródek zbieractwem na tacę (tu wam się kler podoba... co nie?). Na całość poświęciłem z zegarkiem w ręku 20 sekund... Nie potrafię sobie nijak wytłumaczyć, dlaczego materiał (nota bene okrutnie nudny), którym powinny się zajmować powiedzmy głównie strony śledcze miałby mi wyrwać z życia aż godzinę czasu?....
Jerzy Bogdanowicz
Jerzy Bogdanowicz - 3 dagen geleden
Wiara to nie ksiądz ani biskup. Wiarę trzeba mieć w sobie. Przypomni ie to sobie na łożu śmierci jacy z was krzykacze ateiści. Pedofil to pedofil a jego miejsce jest w więzieniu.
Aga Hwr
Aga Hwr - Dag geleden
Nie wiem, skąd to założenie, ze cos ateistom ma się przypomniec na łożu śmierci. Wiara w co? W ktorego boga. Moze wyjasnij
tgstudio85
tgstudio85 - 3 dagen geleden
@Kyelie Rogers Chyba się zaciąłeś, może weź leki.
Kyelie Rogers
Kyelie Rogers - 3 dagen geleden
Kocham dzieci
Dorota Łuczak
Dorota Łuczak - 4 dagen geleden
To jest fakt . Chialabym wiedziec jako dorosla osoba gdzie jest Sliwinski. On gwalcil bedadz ksiedzem dzieci
Wierzbit Wierzbit
Wierzbit Wierzbit - 4 dagen geleden
Szkoda, że tak świetna praca została przez władzę przykryta innym filmem dokumentalnym... Tylko, że malowaniem muchy nie oszukasz....
Kolo Esta
Kolo Esta - 4 dagen geleden
ale po co chodzita do ksiezy? wiadomo ze dlatego ze was swedzi.
Kolo Esta
Kolo Esta - 4 dagen geleden
ten ksiadz pojdzie do nieba a w wy wszyscy lewacy i krytykujacy do piekla Amen
Dom P
Dom P - Dag geleden
Ave Satanas
Beata Gogl
Beata Gogl - 4 dagen geleden
Złe tłumaczenie na niemiecki,np powinno być spenden zamiast sammlung ,i pare innych błędów, jest tez napisane ,ze są napisy po niemiecku,nie ma,są po polsku,chciałabym pokazać ten film moim znajomym Austriakom
Aniqaaa k
Aniqaaa k - 4 dagen geleden
Chłopaki jesteście wielcy! Podziwiam Was za odwagę i oby tych skurwys... Dopadła sprawiedliwość!! Chory kraj, żeby chronić katów a nie ofiary 😪😪😪
tgstudio85
tgstudio85 - 3 dagen geleden
W wielu krajach było to samo, tylko inne nacje potrafiły postawić tę sektę do pionu, my niestety jesteśmy zbyt strachliwi.
Marta Kakak
Marta Kakak - 4 dagen geleden
Mysle ze wszedzie jest taki Sam Problem.... Nie moglo by byc kurw... Jak w Ameryce... Ksiadz na zone dzieciaki i lap w obce Majtki by nie pchal... Jest przeciez wystarczajaco Burdeli.... Niech Tam Ida sie pieprzyc..
tgstudio85
tgstudio85 - 3 dagen geleden
W innych krajach KK płaci milionowe odszkodowania ofiarom pedofilów w sutannach. U nas niestety Kościół ma za dużą władzę daną im przez nas samych.
M VanM
M VanM - 4 dagen geleden
Chlopaki duzo zdrowia i sily a na koniec naszej drogi pujdziemy scieżką usypaną z czaszek ksieży na sąd ostateczny
K W
K W - 4 dagen geleden
Yo the title was in English then when I entered it changed to polish whhaaat
K W
K W - 3 dagen geleden
@Kyelie Rogers I am trying lo learn polish. It is really hard hahaha, but thanks for the encouragement
Kyelie Rogers
Kyelie Rogers - 3 dagen geleden
Learn polish or use app translate and don't be lazy. It's not difficult.
Vero Liberigas
Vero Liberigas - 3 dagen geleden
If you live in Poland, it might automatically switch to Polish but you can change youtube language settings back. And to change the subtitles language it's in the movie settings (bottom right corner).
qopoy dnon
qopoy dnon - 4 dagen geleden
żeby się rozeszło po kościach. Żadne przeprosiny nie zrekompensują cierpienia dorosłych już dzieci.....
BBR ap
BBR ap - 4 dagen geleden
Ja bym tego srajdasza ukarał ,oj mocno.
Mr. T
Mr. T - 4 dagen geleden
Te Dislike'i dają chyba księża lub fanatycy katolizmu 🤦‍♂️
qopoy dnon
qopoy dnon - 4 dagen geleden
ukarany, sam piorę skarpety.
Szymon Gagalski
Szymon Gagalski - 4 dagen geleden
Odzierz ochronna - sutanna.
M. Hermann
M. Hermann - 4 dagen geleden
Łączenie homoseksualizmu z pedofilią jest trochę upośledzone
Agnes Rousen
Agnes Rousen - 4 dagen geleden
Nie moge tego ogladac on do niego prosze ksiedza z panem bogiem...
Riv En
Riv En - 4 dagen geleden
Co za głupi naród. Kim są niby ci księża? Zwykle chłopy, którzy nie mają nic innego do roboty jak wciskać ludziom kit. Na szczęście młode pokolenie jest inne. Skończy się niedługo przepych i bogactwo kleru. Ksiądz od razu po zgłoszeniu powinien być zawijany przez czarnych i do paki. Co za instytucja, ale ich ludzie rozpieścili. Kiedy się skończy gadanie że bez kościoła nie byłoby Polski? Dla przypomnienia, kościół katolicki i papież w pełni popierali rozbiory polski a podczas insurekcji kosciuszkowiej księży zdrajców na lejcach od konia wieszali, a teraz księżulka nie wolno tknąć. Poszliśmy nie w tę stronę...
Vera Gutauskiene
Vera Gutauskiene - 4 dagen geleden
Spasibo vam za takoi film!!!!
Spasibo za zestokiu pravdu!!!!
Da už ta kova pravda!!!
Zalko rebiat!!!
Vsem na etom svete hocitsa veret v kavoto, v cevoto. No istina drugaia.
Vsem zelaju sili, zdarovie 🤗🤗🤗
Łucja Jaksz Alves
Łucja Jaksz Alves - 4 dagen geleden
Właśnie przeczytałam książkę, która opisuje prawdziwą historię molestowania w Kościele. Była napisana już jakiś czas temu, a teraz powinna przeżywać swój renesans, bo temat wrócił ze zdwojoną siłą. Zawiera ona szokujące informacje o tym, jak działa system wzajemnej ochrony wśród księży. Czytając ją byłam oburzona i nie ukrywam, że brało mnie obrzydzenie do tej instytucji. Ksiądz, który był w dzieciństwie molestowany przez swojego proboszcza latami starał się uzyskać od Kościoła rekompensatę, zadośćuczynienie czy choćby zwykłe przepraszam. W bezczelny sposób ignorowany przez władze Kościoła, popadający w coraz głębsze problemy i zaburzenia emocjonalne walczył tak długo... aż nie uzyskał NIC. Tak mocno Kościół zaprzeczał i ignorował jego skargi i doniesienia doprowadzają go niemal do paranoi. W końcu odbył terapię, zostawił instytucję i teraz jest WOLNYM CZŁOWIEKIEM. Bardzo polecam! Książka zasługuje na uwagę, jest mocna i bardzo, bardzo prawdziwa. Żadnego lania wody, sama prawda. Tytuł książki to "Pod skorupą milczenia", autor Lesław Juszczyszyn
plantatorka
plantatorka - 4 dagen geleden
dobra robota
Anonimowy
Anonimowy - 4 dagen geleden
Takich jak oni to powiesić za jaja...
reevoreev
reevoreev - 4 dagen geleden
życzę sobie i całej ludzkości żeby ta czarna zaraza ale też i inne religie zniknęły z tej planety. ludzie mają dosyć swoich problemów, a te złamasy nie dość że wyciągają od ludzi pieniądze to jeszcze niszczą ich psychikę na całe życie.
Michał Nowak
Michał Nowak - 4 dagen geleden
Będąc pedofilem najlepsze co możesz zrobić to zostać księdzem - gwałcisz bezkarnie ile chcesz, żyjesz na koszt państwa (czyli de facto mój i twój), o przyszłość martwić się nie musisz... "Swoi" będą Cię chronić żeby nie było skandalu, politycy będą cię chronić, żeby nie stracić poparcia kleru i głosów w wyborach... Normalnie pedofilskie El Dorado.
Polak mały
Polak mały - 4 dagen geleden
A o celebrytach, artystach, celebrytodziennikarzach, prawnikach, przedsiębiorcach z showbiznesu - środowiskach a największym nasyceniu sexdewiantami i skrzywdzonych przez nich dziaciakach kiedy? Kiedy powstanie taki film (jako uzupełnienie do zrealizowanych, antyklerykalnych - po linii mainstreamu - filmów) z konkretnymi nazwiskami, zapisanymi w wiadomym prokuraturze zeszycie, mimo zagrożeń ze strony mainstreamu z dyspozycyjnymi jego właścicielom sądami będzie można mówić o niezależności i nawet obiektywizmie autorów.
Iza KK
Iza KK - 4 dagen geleden
Mainstream według małego Polaka to wszystko co niezgodne z linią Watykanu? Dziwne przeniesienie pojęcia z pop kultury na grunt pedofilii księżowskiej.
Tantum Quantum
Tantum Quantum - 4 dagen geleden
A ofiarom księży Pan współczuje chociaż?
Rasta Pau Yoga Fun
Rasta Pau Yoga Fun - 5 dagen geleden
Bol, smutek, przykrosc, niedowierzenie... Nie rozumiem, jak mozna krzywidzic dziecko. Jak ta mafia koscielna moze bronic zwyrodnialcow, ktorzy krzywdza dzieci. No cos mi sie robi :(
jan kapusta
jan kapusta - 5 dagen geleden
Czemu nikt nie powie ilu jest pedofilii wśród homoseksualistów... może ok 20% ogromna nadreprezentatywność. Czemu nikt nie nakręci o tym filmu!!! Tylko wszędzie ta lewacka propaganda z LGBT!!!
Volgende